Witaj w centrum pomocy helpdesk.prestashow.pl

W tym miejscu możesz zgłosić wszelkie problemy związane z modułami zakupionymi w naszym sklepie https://prestashow.pl oraz prace dodatkowe w Twoim sklepie.

Przed zadaniem pytań zachęcamy do zapoznania się z działem "Bazą wiedzy". Znajduje się tam lista najczęściej zadawanych pytań (FAQ) związanych z naszymi modułami. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi utwórz nowe zgłoszenie.

Wraz z zakupionym modułem otrzymałeś 3 miesiące darmowego dostępu do wsparcia HelpDesk oraz aktualizacji modułów. Dostęp ten możesz wydłużyć w dowolnym momencie. Więcej informacji nt. planów wsparcia znajduje się w naszym sklepie: https://prestashow.pl/pl/33-wsparcie-techniczne-i-dostep-do-aktualizacji.html.

Więcej informacji nt. pozostałego okresu dostępu do HelpDesk i aktualizacji znajdziesz po zalogowaniu do "Mojego konta" w sklepie prestashow.pl

Po podaniu podstawowych danych w tworzonym zgłoszeniu oraz opisaniu problemu system wyśle Ci maila potwierdzającego. W każdej chwili będziesz mógł tutaj wrócić, aby zapoznać się z naszymi odpowiedziami, czy dodać komentarz.

UWAGA! Prosimy nie odpowiadać na maile wysłane przez HelpDesk. Maile wysyła automat. Odpowiedzi do zgłoszeń prosimy zamieszczać przez niniejszy panel.

Gwarantujemy maksymalny czas reakcji dla 99% zgłoszeń poniżej 72h (poza niedzielami i świętami). Aktualnie większość zgłoszeń realizujemy w ciągu 24h.

Zespół PrestaShow - we are creating eCommerce!